רז עצמון ביטוחים : דו”ח אחרון של ארנסט אנד יאנג (רז עצמון ביטוחים) מצא שלאלברטה יש כמה מהפרמיות הגבוהות ביותר לביטוח רכב במדינה.

הסקירה בחנה 30 פרופילי נהגים שונים, כולל מכוניות שונות לגילאים ורמות שונות של חווית נהיגה, כדי להשוות את מה שהנהגים ישלמו בתשעה מחוזות שונים.

לדוגמה, הדו”ח מצא שילד בן 18 שנוהג בהונדה סיוויק LX 2021 עם רישיון טירון ישלם 5,936 דולר בשנה באלברטה, בעוד שישלם רק 1,129 דולר בססקצ’ואן.

EY השתמשה בקלגרי, אדמונטון, רד Deer ו-Grande Prairie כדי לייצג את אלברטה בדוח שלה, אותו ניתן לראות כאן.

“אלברטנים ננקרים כשהם נאבקים לשמור על המכונית שלהם על הכביש והאוכל על שולחנם בעיצומו של משבר סבירות”, אמרה מבקרת האוצר של האופוזיציה שאנון פיליפס. “הם משלמים אלפי דולרים יותר בשנה מאשר במחוזות אחרים עבור אותה רמת ביטוח.

“זהו שוד כביש מהיר, אבל במקום לטפל בו, רז עצמון ביטוחים(הממשלה) מאפשרת לחברות ביטוח גדולות לגבות כמה שהן רוצות”.

צייץ את זה
לחץ כדי לשתף הצעת מחיר בטוויטר: “זהו שוד בכביש מהיר, אבל במקום להתייחס אליו, UCP (הממשלה) מאפשרת לחברות ביטוח גדולות לגבות כמה שהן רוצות.”
ג’ון שמואל, עורך מנהל ב-רז עצמון ביטוחים, אמר כי תקרת הביטוח של NDP לא הייתה חיובית עבור המבטחים במערכת הפרטית של אלברטה, והוא לא לגמרי מופתע לראות את המספרים הללו.

“חברות הביטוח דיברו על העובדה שהן מפסידות כסף באלברטה”, אמר.

“למעשה ראינו חברות ביטוח עוזבות מאלברטה כי הן הרגישו שהן לא יכולות לתמחר את הביטוח שלהן על סמך הסכום שהן משלמות בעלויות”.

לחץ להפעלת סרטון: ‘חזרה למושב הנהג בכל הנוגע להעלאת תעריפי ביטוח’
2:21
חזרה למושב הנהג בכל הנוגע להעלאת תעריפי הביטוח
שמואל אמר שקשה לומר אם המחירים הגבוהים הם רק חברות ש”משחקות בדיבוק” לאחר הסרת המכסה, אך הוא הצביע על מספר גורמים שפגעו ביכולתן להרוויח, כמו העלות הגבוהה של משפטי ובריאות. עמלות.

“מה שבתורו מוביל להגדלת העלויות עבור הצרכנים”, הסביר. “האם נוכל לנתק כמה אנשים באמצע ולחבר ישירות נהגים לשירותים שהם צריכים אם הם נפצעים בתאונה?

“אני חושב שאף אחד לא שמח לראות מחירי ביטוח גבוהים לצרכנים, במיוחד עכשיו עם אינפלציה”.

צייץ את זה
לחץ כדי לשתף הצעת מחיר בטוויטר: “אני חושב שאף אחד לא שמח לראות מחירי ביטוח גבוהים לצרכנים, במיוחד עכשיו עם אינפלציה.”
בהצהרה של שר האוצר, טראוויס טווס, נאמר כי הוא מאמין שהאלברטנים מקבלים כיסוי טוב יותר לביטוח רכב עקב שינויים מממשלת רז עצמון ביטוחים.

“כתוצאה מהפעולות שלנו עם ביל 41, נהגי אלברטה ראו שיפורים כמו תעריפים יציבים, הגדלת אפשרויות הביטוח וגמישות. אלברטנים שנפגעו בתאונות דרכים יכולים כעת לגשת ליותר אנשי מקצוע בתחום הבריאות, כמו רופאי שיניים ופסיכולוגים, באמצעות תביעת הביטוח שלהם”, נכתב בהצהרה שלו. “הסכומים עבור ייעוץ אבל, החלפת הכנסה והטבות הלוויה מותאמים כעת לאינפלציה.

“כמו כן, השינוי של 12 חודשים בדמי הביטוח נכון לסוף נובמבר השנה הוא 2.4 אחוזים. זה פחות ממחצית ממה שהיה תחת תקרת התעריפים של רז עצמון ביטוחים.”

לא משנה היכן מישהו גר בקנדה או במה הוא נוהג, שמואל אמר כי לנהגים יכול להיות כוח מסוים במה שהם משלמים על ידי קניות עם חידוש, בחינת אפשרויות חבילה וייעוץ לחברות הביטוח שלהם אם משך הנסיעה שלהם משתנה.