נשים ממשיכות לצבור תאוצה בתהליך קבלת ההחלטות בכל הנוגע לביטוח.

סוכני ביטוח שמתרגלים את סגנון המכירה ה”אולד סקול”, שבו הם מדברים רק עם הבעל ומתעלמים לחלוטין מהאישה כששניהם נוכחים, אולי ירצו לשקול מחדש את גישתם.

סוכנים צריכים להתייחס לנשים ברצינות ולכלול אותן בדיונים ובהחלטות רכישה, מכיוון שהמחקר מאשר שנשים נוטות לדאוג לשורה של נושאים פיננסיים יותר מגברים ושהן מרגישות חוסר ביטחון כלכלי יותר מגברים. 41 אחוז מהנשים אמרו לחוקרים שהן מודאגות מאוד או קיצוניות מלפרנס את עצמן אם הן נכות ואינן יכולות לעבוד. לשם השוואה, רק 35 אחוז מהגברים אמרו את אותו הדבר.

בנוסף, כשנשאלו אם הן מודאגות מהיכולת לשלם עבור שירותי טיפול לטווח ארוך, 41 אחוז מהנשים אמרו שהן מודאגות מאוד או קיצוניות בעוד שרק 31 אחוז מהגברים אמרו את אותו הדבר.

מה עם ביטוח חיים? 35% מהנשים אמרו שאין להן מספיק ביטוח חיים, בעוד שרק 29% מהגברים אמרו את אותו הדבר – זה עולה בקנה אחד עם מחקרים אחרים המצביעים על כך שלנשים בדרך כלל יש סבירות נמוכה יותר לביטוח חיים מאשר לגברים.

אבל הפער בתחום הזה נסגר בשנים האחרונות. חלק מחברות הביטוח מזהות כעת שנשים “מקבלות את זה” (מבינות את הצורך בביטוח חיים) יותר מגברים, והן חוכמות ומפצירות בסוכנים שלהן לצאת ולדבר עם נשים על ביטוח חיים.

נשים נוטות להיות שומרות הסף בנישואים והן המשפיעות העיקריות במשקי בית רבים, לכן האישה היא זו שמעודדת את הבעל לפעול. רבים אפילו ממלאים את כל הניירת כדי שהבעלים שלהם יחתום.

דבר אחד שכדאי לזכור הוא שמחקרים מראים שנשים נוטות לקבל החלטות בצורה שונה מגברים. לדוגמה, נשים עשויות לרצות להיפגש עם סוכן מספר פעמים לפני שהן מחליטות לפעול ואילו גברים רוצים לזוז מהר יותר לאחר שהחליטו לקנות.

זה אולי בגלל שנשים מרגישות צורך “להיות בטוחות” לגבי מה שהן קונות והרבה פעמים אומרות “זה נשמע טוב, אבל תן לי לחשוב על זה. התקשר אליי בשבוע הבא.” זה מתסכל סוכנים רבים, שלאחר מכן אף פעם לא טורחים לעקוב אחר שיחות טלפון, וזו טעות גדולה.

חשוב לסוכנים לתת ללקוחות הפוטנציאליים שלהם מידע וידע שהם יכולים לקרוא ולשקול. תן להם חוברות על המוצר ורכישת ביטוח חיים, ואז הפנה אותם למשאבים שהם יכולים לבדוק באינטרנט. זה חיוני לא לגרום להם להרגיש שממהרים אותם למשהו.

גברים, לעומת זאת, מתמקדים יותר בבניית אמון מראש, וברגע שהאמון נוצר, הם לרוב הולכים עם המלצות הסוכן.

לא משנה אם זה גברים או נשים, רוב האנשים מעדיפים לקנות ביטוח חיים בסביבה של פנים אל פנים. נשים במיוחד רוצות להסתכל לאדם בעיניים, ולאורך מספר ביקורים. אף אחת מהקבוצות לא רוצה לקנות ביטוח חיים דרך האינטרנט, במיוחד נשים מכיוון שאינן יכולות לשאול שאלות באינטרנט או לקבל תחושת ביטחון בזמן אמת.

ההבדלים בין נשים לגברים כשהם קונים דברים חשובים כמו ביטוח חיים אינם שונים במיוחד, אך עדיין נותרו הבדלים – עד כדי כך שמבטחים רבים קיבלו את ההחלטה לשווק יותר לקבוצה אחת מאשר לקבוצה השנייה – וזו הזדמנות אבודה .

המפתח הוא להבין טוב יותר כיצד גברים ונשים נבדלים כאשר הם קונים דברים חשובים כמו ביטוח. לעולם אל תעשה את הטעות להתייחס אליהם אותו הדבר, מכיוון שאתה מסתכן בכיבוי קבוצה כזו או אחרת.

נערות ליווי בתל אביב | escort tel aviv

למידע נוסף או להצעת מחיר ללא התחייבות, צור קשר עם ליז מרטין עוד היום והיא תוכל לעזור לך לבחור את התוכנית המתאימה ביותר עבורך.