הורים יתמודדו עם הרבה לחץ כששולחים את ילדיהם לקולג’. הבטיחות והאבטחה של החפצים האישיים של סטודנטים – לרבות אופניים, מחשבים וחפצים אחרים ויקרים יותר – יעלו על הדעת, ויעלו את השאלה האם לעשות ביטוח שוכרים.

ראוי לציין שרוב הפוליסות של בעלי בתים מרחיבות כיסוי תכולה וחבויות לבני משפחה מחוץ לבית הספר. עם זאת, סוגי ההפסדים הקטנים והסבירים יותר שיתרחשו במכללה עשויים גם להיות נמוכים מההשתתפות העצמית של בעלי בתים רבים, מה שעלול להשאיר משפחות לבטח בעצמן רכוש כזה. בנוסף, ייתכן שמה שעשוי להיות מכוסה במעונות במכללה לא מכוסה בהשכרת דירה מחוץ לקמפוס. הסוכן העצמאי שלך יכול לעזור לך לנווט בכל השאלות והאפשרויות כדי להבטיח שיש לך את המידע הדרוש כדי לקבל את ההחלטה הנכונה.

אם החפצים והאחריות האישית לא יהיו מכוסים במלואם על ידי פוליסת בעלי הבית שלך, תצטרך לשקול את עלות ביטוח השוכרים מול ההטבות.

בוא נפרק את העובדות כדי לעזור לך להחליט איך להמשיך:

המרכז הלאומי לסטטיסטיקה של חינוך, סוכנות ממשלתית העוקבת אחר מגמות בהשכלה גבוהה, רשם 27,600 מקרי פשיעה באוניברסיטאות בשנת 2013. בערך 15,500 מהם – או 56% – היו פריצות.
בהסתמך על נתוני ה-FBI, פרסום החדשות של USA Today מדווח שגניבות אופניים הן הפשע המוביל בקמפוסים של מכללות, עם הפסד ממוצע של 250 דולר לאירוע ונזקים שנתיים שמסתכמים ב-350 מיליון דולר.

עם זאת בחשבון, עדיף תמיד להעריך את עלות ביטוח השוכרים מול פוטנציאל ההפסד.

כפי שצוין להלן, רוב פוליסות השוכרים הבסיסיות הן זולות למדי, כך שקשה לדמיין שהעלות השנתית של ביטוח שוכרים גבוהה יותר מגניבה או אובדן פוטנציאליים. שקול את המידע הבא: שירותי דרך לרכב

האיגוד הלאומי של נציבי הביטוח, ארגון סחר לאנשי מקצוע רגולטוריים בתחום הביטוח, מעריך שהפרמיה החודשית הממוצעת לביטוח שוכרים נופלת בין 15 ל-30 דולר.

מחשבים, ספרי לימוד, אופניים ופריטים נפוצים אחרים השמורים בחדרי מעונות ובדירות מכללה יכולים להיות מוערכים בקלות באלפי דולרים.
CNN Money ציין כי ביטוח שוכרים יכול לכסות אחריות והוצאות מחיה נוספות בנוסף לרכוש האישי.
דבר איתנו עוד היום כדי לראות אם ביטוח שוכרים מתאים לך ולתלמיד שלך. צור קשר עם דנה גרים עם הסוכנות שלנו ודנה תשמח לעזור לענות על כמה משאלותיך.