מה קורה כשהילד שלך הולך לקולג’ שנמצא יותר מ-100 מיילים משם, מה שמפחית את האפשרות שהם יקפוץ הביתה כדי לנהוג במכונית המשפחתית? ובכן, ישנן התאמות שניתן לבצע בפוליסת ביטוח הרכב שלך שעשויות לחסוך לך כסף.

נהגים בגילאי סטודנטים בין הגילאים 16 עד 25 נחשבים על ידי חברות ביטוח רכב ל”סיכון גבוה” ולכן זה עולה יותר לבטח אותם. לכן, אם הנהג הצעיר שלך הולך לבית ספר שנמצא מאות קילומטרים משם ולא ינהג במכונית שלך בתשעת החודשים הקרובים, זה הזמן להתקשר לסוכן ביטוח הרכב שלך כדי לדון בביצוע התאמות בפוליסה שלך כדי לקבל תעריפי ביטוח רכב זולים יותר.

הנה כמה מהאפשרויות שעשויות להיות זמינות לך ולהורה של סטודנט:

הסר את ילדך בגיל המכללה מהפוליסה שלך.
חברות ביטוח רכב רבות יאפשרו לך להסיר ילד שעזב לקולג’ – כל עוד בית הספר בו הם לומדים נמצא במרחק של יותר מ-100 מיילים. כאשר בית הספר נמצא במרחק של פחות מ-100 מיילים, ביטוחי הרכב חושבים שקיימת אפשרות טובה שילדכם יחזור הביתה בתדירות גבוהה למדי וישתמש במכונית שלכם.

הנחה לסטודנטים.
אם אתה מעדיף לא להוריד את ילדך לחלוטין מהפוליסה שלך – כך שיראה לסטודנט שלך במכללה כיסוי ביטוחי רכב מתמשך למקרה שהם רוצים לקנות רכב משלהם וביטוח בשנים הקרובות – אז אתה עדיין צריך להיות יכול לבקש הפחתה בתעריפים. חברות ביטוח רכב רבות מציעות הנחה (בדרך כלל 15 אחוז עד 30 אחוז הנחה על כיסויים נבחרים) לתלמיד שאינו בבית ספר שנמצא יותר מ-100 מייל מהבית שלך.

תוריד את הילד שלך לנהג מדי פעם.
אם הילד שלך נשאר בפוליסה שלך, תוכל גם לראות אם אפשר לשנות אותו מנהג ראשי לנהג מזדמן. ההגדרות של נהג מזדמן יכולות להשתנות בהתאם למי הביטוח שלך, אבל, באופן כללי, מדובר באדם שנוסע פחות מ-25 אחוז מהקילומטראז’ השנתי של המכונית.

הנחה טובה לסטודנטים.
אם הסטודנט שלך מקבל ציונים טובים, זה יכול לעזור להפחית את עלויות ביטוח הרכב שלהם. רוב חברות הביטוח לרכב מציעות לסטודנטים עד גיל 25 הנחה אם הציונים שלהם עומדים בקריטריונים מסוימים (בדרך כלל ממוצע B ומעלה). הנחת הסטודנטים הטובה יכולה להשתנות ולהגיע עד 5 אחוזים או עד 25 אחוזים.

זכור, לכל חברת ביטוח רכב יש כללים והנחיות משלה לסטודנטים, אז תצטרך לדבר עם סוכן הביטוח שלך כדי לראות לאילו הנחות אתה זכאי וכיצד תוכל לקבל את תעריפי ביטוח הרכב הנמוכים ביותר האפשריים. זה גם זמן טוב להזמין עבורך חנות השוואת סוכני הביטוח שלך כדי לראות אם הם יכולים למצוא לך מבטח רכב אחר שיכול להציע תעריפים אפילו טובים יותר מהמבטח הנוכחי שלך.

זכור, אם אתה מסיר את ילדך מהפוליסה שלך, הופך אותו לנהג מדי פעם או משנה חלקים אחרים בפוליסה שלך בזמן שילדך אינו באוניברסיטה, תצטרך לבדוק שוב את המדיניות שלך כאשר הוא יחזור הביתה להפסקות מבית הספר , במיוחד אם הם בבית כמה חודשים בקיץ.

ואל תשכחו… כאשר ילדכם בבית מבית הספר, ייתכן שתצטרכו להוסיף אותם בחזרה לפוליסה, לשדרג אותם לנהג ראשי ברכב, או לבצע שינויים אחרים כדי שהם יהיו מכוסים כראוי. אם יש לך שאלות, צור קשר עם סוכן הביטוח העצמאי שלך לקבלת פרטים נוספים כדי לראות אם לחברת ביטוח הרכב שלך יש דרכים נוספות לעזור לך לחסוך כסף!